Naše firma působí na poli bezpečnostních agentur již osmým rokem. Převážnou většinu zakázek však zpracováváme na bázi outsourcingu, protože oproti standardním zdlouhavým procedurám které předcházejí zahájení strážní činnosti některou z velkých agentur  jejími kmenovými zaměstnanci, firma KORA dokáže strážit tak říkajíc ze dne na den.

Ve výbavě firmy KORA je i několik mobilních strážních stanovišť, kteří umožňují vykonávat strážní činnost i v podmínkách, jinak pro strážného nepřijatelných jako jsou stavby, parkoviště, odstavená technika, špatně oplocené pozemky a podobně. Značnou zkušenost máme také s ostrahou obchodů a bank. Dle přání zákazníka je strážný v civilu či obleku. ¨

Kontrola našich strážných a jejich obchůzkové činnosti na objektu je prováděna nejmodernější metodou čipovacích tužek PES®, díky kterým jsme schopni klientům zpětně předložit výpis čipovací činnosti zpracované programem WinControl®, díky němuž se dozví na vteřinu přesně, u kterého místa objektu se strážný ve kterou dobu vyskytoval.

Firma KORA je po dohodě s klientem schopna zajistit i složitější technické zabezpečení objektu, jak po fyzické tak elektronické stránce. Například montáže kamerového systému se záznamovým zařízením je však vždy prováděna pouze námi prověřenou solidní firmou s velkou zkušeností v daném oboru.